Taniej, niż leasing
dsc_0200

Długoterminowe wynajęcie auta dostawczego jest zazwyczaj o ok. 30-40% tańsze niż leasing tego samego modelu na ten sam okres. Jeżeli chcesz jedynie użytkować auto i nie zależy Ci na samym fakcie posiadania wynajem długoterminowy jest dla Ciebie.

 

 


Uproszczone księgowanie
dsc_0256

Jeżeli sam prowadzisz księgowość – wynajem auta jest dla Ciebie. Co miesiąc otrzymujesz jedynie fakturę VAT, którą zaliczasz w koszty i od której odprowadzasz 100% podatek VAT. Nie przejmujesz się odpisami amortyzacyjnymi, podatkiem dochodowym przy sprzedaży auta i całym szeregiem ciągle zmieniających się przepisów podatkowych.

 


Jedna faktura

dscn0335
Comiesięczne rozliczenie to jedna faktura VAT zawierająca stałą, ustaloną w umowie kwotę wynajmu samochodu. Brak dodatkowych opłat podczas trwania umowy pozwala na optymalizację kosztów prowadzenia floty. Koszty ubezpieczeń, napraw serwisowych, przeglądów itp. wliczone są w cenę. Kwota faktury podlega w 100% odliczeniu w koszt prowadzenia działalności gospodarczej oraz podatku VAT. Uproszcza to w znacznym stopniu księgowość związana z autem.

 


Pakiet serwisowy w cenie

dscn0363
Przy umowie długoterminowej otrzymujesz opiekę techniczną naszej wypożyczalni. Zadbamy o bieżące naprawy eksploatacyjne klocków hamulcowych oraz terminowe wymiany oleju silnikowego. W okresie letnim i zimowym w autach zmieniamy opony oraz dokonujemy okresowych przeglądów technicznych wynajmowanych aut.